Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
koleżanko co ty możesz wiedzieć jak było i nie oceniaj ludzi jak niewiesz kim są głupia i pusta to jesteś ty ciekawe jak to ty prowadziłabyś to auto też tak byś się nazwała kierowcy nie są zawsze winni sam jestem kierowcą i wiem coś o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca byl winien po pierwsze bylo ciemno po 2 byl stary 57 lat napewno mial wade zwroku ale zapie.rdalal ile wlazlo skur.wysyn jak to mozna niezauwazyc czlowieka ja tak mysle ze on jechal poboczem troche jak jej zabraklo 2 czy 1 krok do konca przejscia, Bedziemy z toba julko !!(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była jedynaczka......bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeraza mnie to iż wiele młodych ludzi ginie...nie czas by rozdrapywać kto zawinił,tajemnice zabrała ze sobą. to przejście opętał szatan,coś trzeba z tym zrobić,ludzie tam giną nagminnie!! nikt z tym nic nie robi!!!szkoda julitki,nie czs był na nią,ale i szkoda tego pana,zyje z ta myślą że kogoś zabił,i na pewno nikt by nie chciał być na jego miejscu w tym momencie!!!co on przezywa! KOCHANI....MYŚLCIE CO ROBICIE!!! JAK IDZIECIE,JAK JEDZIECIE!!!ŻYCIE JEST TAKIE KRUCHE!PŁACZ JUZ NIE POMOŻE,KAZDY Z NAS MA ZAPALONĄ ŚWIECZKĘ Z CHWILĄ NARODZIN,A TERAZ ZAMIAST OBWINIAĆ KOGOKOLWIEK,POMÓDLMY SIĘ I POMÓŻMY JEJ RODZICOM PRZETRWAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem kierowcą,współczuje rodzinie.....i zaznaczam wam ze ten 57 letni pan oddałby zycie by cofnąć czas i by to on zginał a nie julitka,przeciez ten człowiek mógłby być jej dziadkiem,nie sadzę by zrobił to umyślnie. Nie wyjeżdżamy na ulice by zabijać!! zycia julitki nie wrócimy ale my wszyscy możemy być ostrożniejsi,i niech to bedzie [rzestroga zarówno dla pieszych jak i kierowców.Wy młodzi,koledzy kolezanki -jesteście rozżaleni,roztrzęsieni,pełni emocji,trzeba czasu by dojrzeć i zrozumieć,i potrafić zachować się godnie według rodziny julity i potrafić zrozumieć tego 57 letniego pana,któłry teraz będzie musiał zyć z tą myślą!!ze zabił! znałam julitę,ale jestem w stanie podejśc do tego pana i wyrazić również współczucie!! tymbardziej że nie jechał szybko!!tak musiało być! a teraz pomódlmy się za nią i za niego by przetrwał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kad wy macie wiedziec jak to naprawde bylo nie wam dane jest osadzac nikogo wyrazy wspolczucia dla rodziny ten starszy pan napewno tego niechcial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boze byla taka mloda.... nie oceniajcie ludzi po wieku.. ten kierowca mimo wieku mogl miec lepszy wzrok niz nie jeden z was... poprostu kierowca nawet z kilkunasto letnim starzem nie jest w stanie opanowac sytuacji.. niestety los jest okrutny.. jestem pewna ze to on wolal by teraz umrzec i wrocic zycie tej dziewczynce..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejście jest bardzo niebezpieczne: Kierowca jadący od Lublina jedzie pod górkę i przejście widzi jakieś 200 m przed sobą (mówię o przejściu a nie znaku, który wisi nad jezdnią) Nie ma tam oświetlenia - szczególnie właśnie koniec przejścia jest ciemny (są drzewa, nie dociera nawet światło z najbliższych domów) Kierowca jadący od Lublin jak wjeżdża na górkę jest oślepiany przez kierowców jadącyh od Niemiec (jadą pod górę) Kierowca jadący od Lublina musi uważać na samochody skręcające w prawo (w Willową) - w tym miejscu nie ma szerszego pobocza ,żeby prawoskręt mógł zjechać i nie blokować jadących na wprost Z naprzeciwka (od Niemiec) jadą też lewoskręty, skręcajacy w Willową - to powoduje zawężenie pasa do jazdy na wprost - nie można jechać przy lewej krawędzi jezdni. Nie pamietam ale chyba nie ma tam obszaru zabudowanego - jest ograniczenie do 70 km/h ale postawienie tablicy "Obszar zabudowany" niewiele pomoże - to jest ciąg drogi krajowej i niewiele osób będzie jechało tam 50. To wszystko nie wygląda strasznie w dzień ale w warunkach nocnych niestety może w znacznym stopniu przyczynić się do tragedii. Tylko w statystykach policyjnych ta tragedia zostanie odnotowana jako zbyt duża prędkość albo nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zawsze w sercach naszych spoczywaj w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo można mówić a jeszcze więcej pisać ;jestem kierowcą przejeżdzałem tą trasą nie pierwszy raz ciekaw jestem czy zadając parę pytań sprawcy tego wypadku otrzymałbym stosowne odpowiedzi a sprawcę znam i mam swoje zdanie powiem jedno gdybym to ja był sprawcą ooooooo ; ta śmierć młodej niewinnej dziewczyny to skandal i nie swiatła mjejsce ma tu coś do rzeczy w poruwnaniu ze zdrowym rozsądkiem a tego i wyobrażni niestety takim kierowcom ciągle brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie już spokój w wyciaganiu brudów kto zawinił.....nie ma,za dwa tyg nikt pamietał nie będzie,życie toczy się dalej,kazdy z nas mógł znaleźć się na tym przejsciu,badź być za kółkiem tego auta!! pomóżmy przetrawć rodzinie i bliskim i zachowajmy sie jak przystało,a sprawiedliwość zostawmy samemu Bogu! nie nam osadzać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ich wszystkich ,dziewczyna juz nic nie czuje ale co czuje matka która straciła jedyna córke,bo była jedynaczka.To jest strasze pobudowali nowy dom piętrowy dla kogo go zostawią,jak maja zyc dalej ,zbliżaja sie świeta to cos okropnego pochowac swoje jedyne dziecko.Ja bym chyba samobójstwo popełniła.współczuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to popełnij je koleżanko głupoty piszesz a nikt niewie jak było naprawdę tak samo ty mogłaś być tą ofiarą jak i kierowcą jak masz prawko wogle rozumu trochę......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE Wku***AJCIE MNIE WSZYSCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ten kierowca mial oczy w du***?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca nawalil ,to tyle z mojej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopier***ic temu sku***synowi dożywocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca powinien zginąć i to było by sprawiedliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszkodowania za wypadki w Niemczech: www.wypadekwniemczech.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...